Circulație restricționată pe Podul Elisabeta
- Scris de Ziua de Cluj
- azi, 09:49
- Eveniment
- Ascultă știrea
DISTRIBUIE
Perioda de întrerupere a circulatiei va fi dictată de constatările efectuate după verificările tehnice privind starea structurală și siguranța în exploatare.
Primăria municipiului Cluj-Napoca anunță faptul că circulația pe pasarela pietonală care face legătura între străzile Splaiul Independenței și General Dragalina (Podul Elisabeta) va fi întreruptă începând cu această dimineață, în vederea unor lucrări de evaluare a stării tehnice și lucrări de întreținere.
DISTRIBUIE
Comenteaza


