Video Caravana Coca-Cola ajunge la Winter Dream Florești. Primarul: „Crăciunul e mai frumos când îl trăim împreună”

Caravana Coca-Cola ajunge la Winter Dream Florești. Primarul: „Crăciunul e mai frumos când îl trăim împreună”
| Foto: editiadedimineata.ro

Primarul comunei Florești, Bogdan Pivariu, a anunțat că celebra Caravană Coca-Cola ajunge joi la Winter Dream Florești, unul dintre cele mai așteptate evenimente ale Târgului de Crăciun.

Evenimentul va avea loc între orele 15:00 și 21:00 și se adresează întregii comunități, de la cei mici până la cei mari.

Între orele 15:00 și 21:00, magia sărbătorilor prinde viață în comunitatea noastră, aducând bucurie, emoție și momente speciale pentru întreaga familie”, a transmis edilul, subliniind atmosfera festivă care va transforma zona Winter Dream într-un spațiu al luminii, zâmbetelor și surprizelor.

Potrivit primarului, prezența Caravanei Coca-Cola completează programul dedicat sărbătorilor de iarnă și oferă locuitorilor din Florești ocazia de a se bucura de spiritul Crăciunului într-un cadru dedicat întâlnirilor și momentelor petrecute împreună.

Este o invitație de a fi împreună și de a crea amintiri frumoase. Crăciunul e mai frumos când îl trăim împreună”, a subliniat Bogdan Pivariu.

Programul complet pentru Main Stage Winter Dream Florești 2025 poate fi consultat AICI.

Comenteaza