Fanii bulgari ai lui Bayern Munchen au venit la Cluj pentru meciul de diseară FOTO

Fanii bulgari ai lui Bayern Munchen au venit la Cluj pentru meciul de diseară FOTO
Un grup de fani ai formaţiei Bayern Munchen au sosit în urmă cu puţine momente la Cluj, tocmai din Bulgaria, pentru meciul pe care favoriţii lor îl vor susţine în această seară în compania lui CFR Cluj, în grupa E a Ligii Campionilor.
"Am venit cu microbuzul, din Bulgaria, alături de alţi 15 fani. Am înţeles că vor veni suporteri din toată Europa. Nu ştim cu exactitate câţi fani vom fi pe stadion, sper cât mai mulţi. Vom bate cu 10-0. Glumesc. Bayern va câştiga, oricum", ne-a declarat Stephan, unul din fanii bavarezilor sosiţi din ţara vecină.

Partidă CFR Cluj-Bayern Munchen, partidă contând pentru grupa E a Ligii Campionilor, se va dispută în această seară, de la oră 21.45, pe arenă "Dr. Constantin Rădulescu".

Foto Eugen Olariu

Comenteaza