Steaua, start furibund cu Napoli: 3-0 în minutul 16! S-a terminat 3-3! Cum comentați?

Steaua a punctat de trei ori în primele 16 minute ale meciului cu italienii de la Napoli. A fost egalată în minutul 97, după ce arbitrul a prelungit partida o eternitate.
 Steaua a pornit ca din pușcă în meciul cu Napoli, din Europa League, și l-a făcut de râs pe Morgan De Sanctis, unul dintre portarii Italiei la Cupa Mondială din Africa de Sud.

Elevii reinstalatului Marius Lăcătuș i-au înscris trei goluri lui De Sanctis în 16 minute. Prima reușită a venit în minutul 3 și a fost un autogol al lui Cribari, la șutul lui Apostol. Cristi Tănase, în minutul 12, și Kapetanos, în minutul 16, au scris pe tabelă un neverosimil 3-0.

UPDATE: Din minutul 31, Steaua joacă în zece. A fost eliminat Kapetanos.

Din minutul 44, Napoli a redus din diferență. Autorul golului, Vitale.

Hamsik a marcat pentru 3-2, iar Steaua are un final de meci la fel de plin de adrenalină ca începutul.

Italienii au marcat golul egalării în minutul 97. Cavani.