Advertorial Mega Image face angajări în Cluj-Napoca şi Floreşti

Mega Image face angajări în Cluj-Napoca şi Floreşti

Mega Image, cel mai mare lanţ de supermarketuri din România, parte din grupul Ahold Delhaize, face angajări la Cluj. Posturile deschise de retailerul belgiano-olandez sunt cele de vânzător şi casier pentru magazinele din Cluj-Napoca şi Floreşti. Salariile medii nete lunare plătite de companie se si­tu­ează în ju­rul va­lorii de 2.100 de lei, conform unei analize a Ziarului Financiar.

Pentru posturile disponibile se oferă bonusuri de performanţă, program de lucru flexibil, tichete de masă, card de reduceri la cumpărături şi programe de dezvoltare.

Candidatul ideal:

  • Experienţă: de preferat, 3-6 luni anterior în comerţ, însă persoanele fără experienţă vor beneficia de instruire la locul de muncă;
  • Abilităţi de comunicare şi relaţionare cu ceilalţi angajati/furnizori/clienţi;
  • Capacitate de memorare;
  • Orientare spre client;
  • Orientare spre rezultate;
  • Capacitatea de soluţionare a problemelor în situaţii de stres sau sub presiune;
  • Capacitate de organizare şi prioritizare a sarcinilor;
  • Studii medii.

Responsabilităţi:

  • Aprovizionarea şi aranjarea mărfii pe raioanele din cadrul magazinului conform standardelor de calitate ale companiei şi în vederea satisfacerii nevoilor clienţilor;
  • Depozitarea, manipularea, expunerea vizibilă a produselor;
  • Urmărirea termenelor de valabilitate a produselor;
  • Aprovizionarea caselor de marcat, numărarea banilor;
  • Menţinerea relaţiei cu clienţii în cadrul magazinului.

Persoanele interesate sunt rugate să-şi depună CV-ul  pe Calea Mănăştur, nr. 2-6 (Mall Platinia) sau pe mail la ctodiras@mega-image.ro , număr de telefon: 0738.883.415.

Fondat în 1995, Mega Image este cel mai mare lanţ de supermarketuri din România cu peste 9.000 de angajaţi şi cu o reţea care cuprinde în prezent peste 500 de magazine în Bucureşti, Constanţa, Ploieşti, Braşov, Târgovişte şi alte oraşe din ţară. Parte din grupul internaţional Ahold Delhaize, Mega Image se află în continuă expansiune. Conceptul Shop&Go a fost lansat pe piaţa din România în anul 2010, ajungând în prezent la peste 250 magazine. În 2015, Mega Image şi-a extins portofoliul de brand-uri cu un nou concept de magazin: Gusturi româneşti, sub care reuneşte produse autentice care aduc aproape savoarea inconfundabilă a delicateselor şi bunătăţilor pur româneşti.

Mega Image a dechis 17 magazine în Cluj-Napoca şi unul în Floreşti.

Comenteaza