Agenda de weekend: 10-12 octombrie

Agenda de weekend: 10-12 octombrie
Meniul evenimentelor din acest weekend este unul cât se poate de bogat, un sfârşit de săptămână plin de artă, muzică şi carte.
Abonează-te pe   Poza noua 31.03.2021
Pentru mai multe informaţii de ultimă oră vizitează pagina principală ZIUA DE CLUJ

VINERI

- Seminar Essence Foundation, West City Hotel, 09:00
- 2nd Romanian Open Scrabble Tournament, Hotel Napoca, 09:00
- TiMAF Urban, Podul Mărăşti, 10:00
- Expo Arhi Design Decor, Iulius Mall, 10:00
- Serile Filmului Gay, Cluj, 10:00
- Scena Gării şi Pieţei Gării, Piaţa Gării, 16:00
- Workshop de vin, Euphoria Music Hall, 16:00
- Photo Marathon, Cluj, 16:00
- Michael Krüger, Book Corner, 18:00
- Recital al Operei Cluj, Iulius Mall, 18:30
- "Istoria comunismului povestită pentru bolnavii mintal", Teatrul Naţional, 19:00
- "Serena in Xtremis", Teatrul Maghiar, 19:00
- "Clovnii extratereştri", Teatrul Naţional, 19:00
- Deschidere Comedy Cluj, Cinema Florin Piersic, 19:00
- "Buzunarul cu pâine", Cotton, 19:00
- Nuages Quartet, La Perne, 20:00
- "Birdville", Fabrica de Pensule, 20:00
- Zoltan Butuc, Doamna T, 10:00
- Redeschidere restaurant, Livada, 20:00
- Karaoke, Le Parisien, 20:30
- Firma, The Shelter, 21:00
- Mioritmic, Aleea Muzeului Etnografic, 22:00
- Ishome, Boiler Club, 22:00
- Faust & DJ Pilu, La Gazette, 22:00

 

SÂMBĂTĂ

- Cupa Clujului pentru atelaje canine, Parcul Central, 10:00
- Aniversare 7 ani, Polus Center, 18:00
- Inaugurare, ZUG, 18:45
- "Panglica lui Moebius", Teatrul Naţional, 19:00
- "Livada de vişini", Teatrul Naţional, 20:00
- Concert folk, La Perne, 20;00
- Party Night & Great Food, Livada, 20:30
- Stand-up Comedy Mic Night, Le Parisien, 20:30
- Film „Q.E.D."- proiecţie de gală, Cinema Florin Piersic, 20:30
- Mioritmic, Aleea Muzeului Etnografic, 22:00
- (H)All Stars All Night Long, Euphoria Music Hall, 22:00
- Karaoke în Spațiu, Spaţiu Cafe-Pub, 22:00
- Luciri optzeciste, The Shelter, 22:00
- JazzyBirds, Charlie, 22:00
- Diamonds are Forever, Flying Circus Pub, 22:00

 

DUMINICĂ

- InterADdictive, Auditorium Maximum, 18:00
- Nicolas Simion & Friends, Castelul Banffy, 18:00
- Mein Kampf, Teatrul Naţional, 19:00
- Spoken Word Poetry, La Perne, 19:00
- Seară de jazz şi comedie, Opera Maghiară, 19:30
- "Dantelă", Teatrul Maghiar, 20:00
- Cvartetul Napocensis, Le Parisien, 20:30
- Stand-up comedy, Atelier, Café, 21:00
- Student Party, After Eight, 22:00

 

 

⇒ Dacă ţi-a plăcut articolul, urmăreşte ZCJ.RO pe FACEBOOK şi pe Instagram

loading...
Comenteaza